Krajalnica 300

Prowadzisz mały punkt gastronomiczny, restaurację, oraz może niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą składają dwie cechy: doskonała forma oraz średnia cena? Krajalnica firmy Maga spełni Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest zrobiona przez polskiego producenta, przez co do jej istotnej wartości nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na tłu". Jest dosyć swoja w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim szanse.

Krajalnica maga 612p to efekt, dany do krojenia przede wszystkim innego sposobie wędlin i ciała, ale z powodzeniem potrafi być brany i do tworzenia plastrów z warzyw czy sera. Pochodzą spośród niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, jeszcze z zadowoleniem uzyskamy dzięki niej również niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, kiedy również grube plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest krótka i znacznie precyzyjna, a użytkowanie jej - w pełni bezpieczne. Każde składniki zostały odpowiednio zakonserwowane i wyprodukowane z tak trwałych, dostępnych w praniu i ochrony elementów. Krajalnica maga użytkowana zgodnie z załączoną instrukcją, spełnia wszystkie wymagania i warunki sanitarne. Każdy odcinek tego dania, jaki planuje jakąkolwiek relacja z żywnością, jest spełniony z punktów nierdzewnych.

Nie wybierasz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie jest prawej płyty dociskowej? Z modelem 612p absolutnie nie będziesz uznawał tego przedmiotu! To krajalnica, która właśnie dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując ubrane w nią materiały do maksimum i minimalizując jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po pewnym czasie zaobserwujesz, iż nóż kroi mniej dokładnie, jednak możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i zrobić narzędzie do tego, by znów działało "jak nowe".