Krajalnica tasmowa

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest wynikiem wiodącej z lat na zbytu firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo posiada ugruntowaną książkę i długie doświadczenie, jakie z uczciwością nie powinno stać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest wyposażeniem profesjonalnym, które posiada kroić zarówno proste kiedy również słabe produkty na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może wynieść do 28mm. Krojenie wykonywa się wyłącznie przy udziale siły grawitacji, nie ma konieczności ręcznego dociskania żywności. Dzięki użyciu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do jednego końca, bez pozostawiania resztek.

Produkty najwyższej wartości Krajalnica została zbudowana z najbardziej wyselekcjonowanych materiałów, gwarantujących najwyższą odporność wśród podobnych urządzeń widocznych na rynku. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował projektowanie i sztukę maszyny. Materiały z jakich przygotowana została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, jakie zawierają związek z żywnością w trakcie użytkowania wykonane zostały ze pewni nierdzewnej, co dobrze przydłuża ich siłę. Pozostałe elementy zostały sporządzone z anodowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System sterowania silnika wyposażony stanowi w przyciski START/STOP, co blokuje możliwość samoczynnego włączenia się krajalnicy w niewłaściwych momentach, na przykład po zaniku zasilania sieciowego i jego przywróceniu. Krajalnica jest też zaopatrzona w określoną blokadę, która zezwala na zdjęcie stołu podawczego ale jak otrzymuje się on w perspektywy zerowej pokrętła regulacji grubości plastra oraz podczas ustawienia tegoż stołu w pozycji przy tym pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób pracujących przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która zapobiega przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdorazowym użyciu krajalnicę należy czyścić z reszt żywności.