Salatka jarzynowa dla 8 osob

Świeże, soczyste surówki są nieodłącznym elementem wielu krajowych zaś nie tylko polskich potraw. Ważna je służyć praktycznie z jakiegoś warzywa, związanego z własnymi w prawidłowych proporcjach i odpowiednio doprawionego. Nic to dziwnego, iż nie myślimy sobie codziennego drugiego dania bez apetycznej surówki, która nie tylko wzbogaca smak tradycyjnego mięsa z ziemniakami, przecież jest zarówno dużą bombą witaminową, konieczną do utrzymania swego ciała w pewnej jakości.

Domowe surówki Gotowe surówki możemy kupować w sklepach, estetycznie włożone w plastikowe pojemniczki, i idealnie doprawione. W moc wypadkach jednak znacznie bardziej smakują samodzielnie komponowane surówki, a jednym ich zabiegiem jest konieczność ścierania wszystkich warzyw na tarce, lub czarnego ich szatkowania. To dlatego w jakimkolwiek domu przyda się rozdrabniacz do warzyw elektryczny. To nieduże urządzenie wielkości czajnika albo garnka na pewno zmieści się w wszelkiej kuchni. Jest wyposażone w wygodny pojemnik, do jakiego wrzucamy obrane warzywa w całości, lub ewentualnie pokrojone w mniejsze fragmenty. Doskonałej jakości rozdrabniacz powinien sobie jednak poradzić nawet z wszelkim selerem czy burakiem.

Rozdrabniacz do warzyw elektryczny Taki rozdrabniacz to klucz na ostatnie, jak przygotować pyszną, aromatyczną surówkę w zaledwie kilka minut. Wystarczy, że wrzucimy do środka marchewkę, cebulę, kapustę, czy każde inne warzywa w takiej kombinacji, którą daleko chcemy, i włączymy urządzenie, a po paru sekundach możemy przeznaczyć cały pojemnik posiekanych na drobno warzyw. Natomiast to wszystko bez ścierania sobie palców i paznokci na tarce, ani rozpryskiwania soku z warzyw po całej kuchni - estetycznie, szybko a dobrze. Taki rozdrabniacz na pewno przyczyni się każdej gospodyni domowej, która marzy o tym, aby jej mieszkańcy z apetytem zajadali się świeżymi surówkami, a której nie wybiera się codziennie z mozołem ścierać warzyw na surówkę na tarce. To danie, które oszczędza swój czas, i zagrzewa do tego, aby jeść jeszcze więcej surowych, świeżo siekanych warzyw!