Zalaczanie turbiny

Dystrybucja napięcia i skomunikowanie całych systemów prowadzenia w najbardziej delikatnych powodach jest dodatkowa. Jeżeli nie poradzą sobie nowe złącza, na pewno w takich najbardziej niekorzystnych warunkach poradzi sobie złącze eXLink. Co wtedy jest zbyt złącze i czemu jest faktycznie bardzo efektywne?

Złącze eXLink pozwala na elastyczne zasilanie, a dodatkowo bardzo pomocną komunikację wszelkich systemów sterowania, które wiedzą się w jakimkolwiek pomieszczeniu, gdzie po prostu można także powinien takie złącze wykorzystać. Świetnie sprawdza się chociażby w takich niekorzystnych obszarach wybuchowych jak strefy 1, 2, 21 i 22. Istnieją dwa sposoby takich złączy - czterobiegunowe i siedmio oraz sześciobiegunowe.

Złącze eXLink 4-biegunowe oraz PE to cały system, który zezwala na łączenie i rozłączanie wielu różnych urządzeń elektrycznych. Jest wszelkie możliwe gniazda i odpowiednie wtyki dla tak zwanych sygnałów niskonapięciowych magistralowych. Warto zauważyć, że przesył zasilania wykonywa się aż do 250V AC/10 I dla tworzywa sztucznego oraz mosiądzu niklowanego, a oraz dla stali nierdzewnej.

Szybko złączki exlink mają mnóstwo możliwości podłączenia oraz rozłączenia. Nie przechodzi także obowiązku wyłączania zarabiającego w danym okresie urządzenia, co wyjątkowo ułatwia pracę. Pełne są przeprowadzone w modelu, który ma stopień ochrony IP66/IP68. Złącza idealnie chodzą w temperaturze otwierającej się od –55, a przebywającej na +70°C, czy w warunkach ekstremalnego zimna oraz pozytywna. Dzięki temu, że są obudowę uczynioną z takich towarów jak stal nierdzewna lub niklowany mosiądz są niezwykle wytrzymałe na wszelkie uszkodzenia. Mogą stanowić maksymalnie 7 lub 6 biegunów albo 4 bieguny oraz PE. Są chętnie używane w górnictwie, ponieważ produkt posiada specjalistyczne certyfikaty górnicze EX I M2. Nie potrzebują i pozwolenia na produkcję pod napięciem.

Połączenie wszelkich systemów dzięki złączom exlink jest właściwie bardzo owocne i spokojne i trwałe.